O nás

A Keramika Bardejov, s.r.o. je rodinná firma s takmer 30 ročnou tradíciou, ktorá 20 rokov pôsobila pod názvom Ing. Miroslav Barna – Plastik.

Nie sme len predajcovia obkladov, dlažieb a kompletného kúpeľňového vybavenia, ale našou hlavnou devízou oproti konkurencii je kompletná dodávka a montáž u nás zakúpeného tovaru vlastnými kvalifikovanými pracovníkmi s mnohoročnými skúsenosťami a praxou.

Navrhujeme, tvoríme, dodávame a následne aj realizujeme.

Vďaka stovkám realizácií za dané obdobie po celom Slovensku ale aj v zahraničí, väčšinu našich zákazníkov tvoria firmy, ale aj fyzické osoby, ktorí boli spokojní s našimi službami. Či už išlo o väčšie developerské projekty (obchodné centrá, hotely, apartmánové komplexy, školy, administratívne budovy) alebo o rodinné domy a byty. Vysoké percento našich zákazníkov sú vracajúci sa zákazníci, ich príbuzní, známi a zákazníci na odporúčanie.

Práve naše dlhoročné skúsenosti s realizáciami nás naučili vidieť nedokonalosti návrhov, prípadne predstaviť alternatívne riešenia, eliminovať potencionálne problémy pri realizácií, čo nám umožňuje uspokojiť špecifické požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov. Vďaka tomu vieme ušetriť našim zákazníkom veľa času, energie, starostí a v konečnom dôsledku aj financií.

Dôvera je jedna z mnohých vecí, ktoré budujeme dobre.

Vždy sme sa orientovali aj na koncového zákazníka, s čím súvisí aj skladba predávaného sortimentu s dôrazom na zaujímavé, originálne a tiež unikátne výrobky. Ponúkame okrem cenovo dostupných aj  luxusné obklady, dlažby a kúpeľňové vybavenie od známych svetových značiek. Značnú časť nami predávaných tovarov si dovážame priamo od výrobcov z Talianska, Španielska, Nemecka, ale aj z Čiech a Poľska.

Pomôžeme vám zorientovať sa pri vašom výbere a navrhnúť vhodné materiály - formát, dekor, povrchovú úpravu aj spôsob pokládky.

Od nás dostanete kompletný servis – od výberu, cez vizualizáciu až po realizáciu.