Služby

Staviate alebo už vás nebaví vaša stará kúpeľňa? Hľadáte svieži nový dizajn, ktorý je funkčný aj štýlový? Nemusíte hľadať ďalej. Začnite spolu s nami vytvárať kúpeľňu a interiér, po akých ste vždy túžili.

Chápeme, že váš domov je osobný a intímny priestor. Preto sa snažíme, aby celý proces vzniku nového priestoru, najmä ak sa jedná o rekonštrukciu, bol čo najmenej stresujúci. Postaráme sa o všetko, od začiatku až do konca.

Individuálny prístup

Každý projekt je originálny, jedinečný a šitý priamo vám na mieru. Snažíme sa preto, aby spĺňal vaše predstavy, vaše potreby a preferencie.

Každý projekt je pre nás nielen funkčným riešením, ale hlavne výzvou k prekonaniu vašich očakávaní.
Navštívte naše predajne/showroomy, alebo si dohodnite prvotnú konzultáciu telefonicky alebo mailom.

poradenstvo akeramika

Poradenstvo

Do každého projektu vkladáme maximum našich vedomostí a skúsenosti, kreativitu a precíznosť.

Neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám poradíme a pomôžeme nájsť pre vás ten správny dizajn, ako aj vybrať vhodné materiály a zariaďovacie predmety zo širokého portfólia, ktoré budú nielen krásne, ale najmä funkčné a praktické po celé roky.

Sme tu pre vás, pripravení zodpovedať na všetky vaše otázky a previesť vás celým procesom vzniku vášho nového interiéru, prípadne exteriéru.

Vizualizácia

Myšlienka, nápadité riešenie, výnimočný interiér, kvalitné materiály, zmysel pre detail sú vlastnosti, ktorými sa chceme odlíšiť. 

Vizualizácia je nevyhnutnou súčasťou prípravy projektu pred jeho realizáciou. Sme pripravení pre vás vytvoriť 3D vizualizácie kúpeľní pre vašu lepšiu predstavu ako bude nová kúpeľňa vyzerať. Ukážeme vám rôzne možnosti riešenia, ako aj ponúkneme rôzne inšpirácie. 

Navrhneme a vyriešime váš projekt až po najmenšie detaily. Pri odbere tovaru nad 1 000 EUR je vypracovanie základnej vizualizácie zdarma.

 Na základe odsúhlasenej vizualizácie vám vypracujeme cenovú ponuku na dodávku tovarov.

vizualizacie v studiu

Realizácia

Úspešný projekt pozostáva nielen zo samotného návrhu, ale tiež z kvalitnej realizácie, ku ktorej neodmysliteľne patrí maximálne efektívna koordinácia remesiel. Vďaka tomu vieme skrátiť čas realizácie na nevyhnutne nutnú mieru a ušetriť veľa času, energie a starostí našim zákazníkom.

Je pre nás bežné nielen upozorňovať na nedostatky, ale vďaka našim dlhoročným skúsenostiam, vieme doladiť aj tie najmenšie detaily, a tým eliminovať potencionálne problémy pri realizácii.

Počas celého procesu vzniku novej kúpeľne s vami úzko spolupracujeme, aby sme zabezpečili dokonalú realizáciu vašich predstáv, a aby konečný výsledok spĺňal vaše očakávania.

Špecializujeme sa aj na prácu s veľkoformátovými obkladmi, a to už od ich zavedenia na trhu, čo považujeme za našu konkurenčnú výhodu. Nebojíme sa ich používať nielen v interiéri, ale aj v exteriéri. 

Na základe obhliadky a zamerania priestorov vypracujeme prehľadnú, presnú a korektnú cenovú kalkuláciu.

Realizujeme montáž len u nás zakúpeného tovaru, a to vlastnými kvalifikovanými pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami.

Záručný a pozáručný servis

U nás sa celý proces začína prvotnou konzultáciou, nasleduje návrh a vizualizácia, pokračuje sa  realizáciou a končí záručným a pozáručným servisom. Vieme o tom, aký dôležitý servis je, a zakladáme si na tom. Záručne aj pozáručné opravy  vykonávame operatívne,  po dohode so zákazníkom v najbližšom možnom termíne. 

Spolupráca
s architektmi
a dizajnérmi

Pre architektov a interiérových dizajnérov máme pripravené naše showroomy v Bardejove a vo Svidníku s realizovanými vzorovými kójami, vzorkami a miestom pre jednanie so zákazníkom.

Priveďte si k nám svojich zákazníkov a priamo na mieste vyberte a odsúhlaste materiály, kúpeľňové vybavenie  a interiérové doplnky pre váš projekt. V prípade záujmu o realizáciu, dohodnite si aj predpokladaný termín realizácie. 

Kontaktujte nás a rezervujte si svoj čas v našich showroomoch.

Sme tu pre vás – napíšte nám